Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 28 de abr. de 2024 · La controversia surgió al minuto 75, cuando el AEK Atenas logró tomar la delantera gracias a un gol de Domagoj Vida. El tanto se generó a partir de un tiro libre donde, tras un intento de despeje del mediocampista del PAOK, Stefan Schwab, el balón cayó en la cabeza de Vida.

2. Hace 4 días · Tko je Domagoj Vida. Za hrvatsku reprezentaciju ima 104 nastupa u kojima je zabio četiri gola. Debitirao je u pobjedi 2-0 protiv Walesa 23. svibnja 2010. 10.5.2024. Domagoj Vida je branič hrvatske nogometne reprezentacije koji trenutno igra za atenski AEK. Euro 2024.:

3. 28 de abr. de 2024 · Domagoj Vida (Foto: Profimedia) U derbi susretu osmog kola Lige za prvaka grčke Superlig nogometaši PAOK -a su pred svojim navijačima pobijedili AEK 3:2 golom u 90. minuti. Već u trećoj minuti PAOK je poveo pogotkom Konstanteliasa, ali nije se dugo čekalo na odgovor.

4. 28 de abr. de 2024 · En el segundo tiempo, el AEK había logrado la remontada con gol de Domagoj Vida al minuto 75, pero Konstantelias anotó su doblete para el empate al 81' y Baba Rahman le dio la victoria al PAOK al 90'.

5. 28 de abr. de 2024 · Domagoj Vida, cerca de poner pie y medio en el título del AEK Atenas con este polémico gol

6. 28 de abr. de 2024 · Domagoj Vida u tom je okršaju bio strijelac drugog pogotka AEK-a, u 75. minuti, za vodstvo svoje momčadi 2:1, nakon čega je uslijedio preokret PAOK-a. Kotarski se s druge strane istaknuo s nekoliko sjajnih obrana, a obojica su igrali od početka do kraja utakmice.

7. 19 de abr. de 2024 · Domagoj Vida's Evolutions II card is rated 91, he is 184cm | 6'0" tall, right-footed Croatia defender (CB) that plays for AEK Athens in Hellas Liga with Med/High work rates. He has 4-star weak foot and 2-star skill moves, He does not have a real face in-game.