Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

  1. 9 de dic. de 2009 · Tanec jako sen. Michael Jackson. 3.00. 4 ratings0 reviews. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás.

  2. 95 %. 62 hodnocení. Přidat do mých knih. Koupit Koupit eknihu Antikvariát. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás.

  3. Tanec jako sen je kniha básní a úvah amerického zpěváka, tanečníka a skladatele Michaela Jacksona vydaná v roce 1992. Tato jeho druhá kniha, která následuje autobiografii Moonwalk (1988) je věnována Michaelově matce Katherine Jackson a uvedena předmluvou jeho dlouholeté přítelkyně, herečky Elizabeth Taylor.

  4. Tanec jako sen. Básně a úvahy. Michael Jackson. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém... Čítať viac. 4,9 35 hodnotení. Vydavateľstvo. Baronet, 2009. Počet strán. 160.

  5. Projekt Robot. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás. Ať se jeho próza a poezie zaměřuje na tvorbu, děti celého světa, či třeba potíže slona, jeho postřehy a ...

  6. Tanec jako sen. Básně a úvahy. Michael Jackson. 4,9 35 hodnocení. Nakladatel. Baronet, 2009. Počet stran. 160. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás... Číst víc. Kniha. vyprodané. Přečtená. 161 Kč.

  7. Tanec jako sen byl napsán Michaelem Jacksonem, člověkem s vizí. Zpět nahoru. Druhá kniha úspěšného autora Michaela Jacksona, nedávno zesnulého zpěváka a tanečníka, je nesmírně krásným, provokativně osobním pohledem na svět kolem nás a na vesmír v každém z nás.