Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Fudbaleri Al Hilala novi sa šampioni Saudijske Arabije. Al Hilal je pobedio Al Hamzu sa 4:1 u okviru 31. kola Premijer lige Saudijske Arabije čime su zacementirali prvo mesto na tabeli. Ponovo su blistali srpski fudbaleri. Aleksandar Mitrović je dao dva gola, dok je Sergej Milinković-Savić upisao gol i asistenciju.

2. Hace 11 horas · Srbi, Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić, su postali šampioni, a proslavi se pridružio i Nejmar koji je veći deo sezone bio povređen. Navijači su skandirali Srbima, "Mitro's on fire" čulo se širom stadiona. Slavili su sa saigračima i opravdali ulogu velikih pojačanja.

3. Hace 1 día · Altro verdetto ufficiale per un campionato internazionale. In Arabia Saudita è ufficiale la vittoria della Saudi Pro League da parte dell’Al Hilal con tre giornate di anticipo. Festa grande per Sergej Milinkovic-Savic e compagni, che con 12 punti di vantaggio sull’Al Nassr di Cristiano Ronaldo sono irraggiungibili.. Cavalcata straordinaria quella della squadra di Jorge Jesus, che con il 4 ...

4. Hace 11 horas · Aleksandar Mitrović je na 39 utakmica dao 35 golova i podelio osam asistencija u svim takmičenjima, a Sergej Milinković Savić je na 42 meča dao 12 golova i podelio 17 asistencija, pa Al Hilal zahvaljujući njima sa 89 bodova suvereno drži prvo mesto na tabeli ispred drugoplasiranog Al Nasra koji kaska 12 bodova na tri kola pre kraja.

5. Hace 1 día · Mitrović pogađao, Sergej Mlinković Savić asistirao: Al Hilal u polufinalu Kupa . Al Hilal se plasirao u polufinale King kupa Saudijske Arabije nakon pobede nad Al Tavunom 3:0. Aleksandar Mitrović se upisao u strelce na ovom meču, a Sergej Milinković-Savić mu je asistirao za pogodak.

6. Hace 4 días · View the 94-rated card of Milinković-Savić in FC Mobile. See their stats, skillmoves, celebrations, traits and more. Select a country or region to view content that is specific to your ... Sergej Milinković-Savić. Alternate Positions CDM. TEAM Al Hilal. LEAGUE ROSHN Saudi League.

7. Hace 1 día · Prvo je Mitrović dao gol u 15. minutu iz penala, zatim u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena pogodio na Sergejevu asistenciju, da bi u šestom minutu nadoknade prvog dela igre i sam Sergej dao gol.Zaista momci briljiraju u susret Evropskom prvenstvu.Mitrović je ovako stigao do svog 24. gola u ligi Saudijske Arabije.