Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 20 horas · W niedzielę, 19 maja, Legia U-19 wygrała u siebie 2:1 z Zagłębiem Lubin (28. kolejka Centralnej Ligi Juniorów), mimo że od 5. minuty przegrywała 0:1. Bramki w barwach "Wojskowych" zdobyli Jakub Zbróg i Przemysław Mizera, którym asystował Maciej Saletra. Ten wynik sprawił, że stołeczny zespół utrzymał 2–punktową stratę do liderującego Lecha Poznań.

2. Hace 20 horas · Przemysław Frankowski po meczu z Chile. Polska Press Grupa. 0:58. Przemysław Frasunkiewicz po meczu w Słupsku. Pomorska. 26:53. Daniel Bocianski vs Przemyslaw Binienda (13-10-2017) Full Fight. Boxing Fights Videos. 23:59. Z Gwiazdami – Przemysław Stippa – pracuje nad długometrażowym filmem.

3. Hace 20 horas · Lukas Haraslin (Sparta Praga)– wyszedł w podstawowym składzie i rozegrał 65 minut w meczu przeciwko Mlada Bolesław. Sparta wygrała na wyjeździe 0:5 i na kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniła sobie drugie z rzędu Mistrzostwo Czech. Przemysław Frankowski (RC Lens)– wszedł na boisko w 70. minucie spotkania z Montpellier. . Sang et Or zremisowali przed własną publicznością

4. www.slowopodlasia.pl › artykul › 30623,olimpijska-historia-felieton-frankaOlimpijska historia - Felieton Franka

Hace 20 horas · Sport. Piotr Frankowski. Dzisiaj, 17:26. Autor: Jacek Łaski. Wielkimi krokami zbliżają się Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024. Sportowcy walczą o nominacje. Dwoje z naszych również. Weronika Zielińska-Stubińska jest o włos od występu we Francji, czekamy na dobre wieści 24 maja. O prawo startu na Igrzyskach walczy jeszcze Piotr Tarkowski.

5. Hace 20 horas · Krzysztof Frankowski uratował w Gnieźnie kobietę uwięzioną w zalewanym aucie. W poniedziałek nad tym miastem przeszła potężna burza. Wciąż trwa sprzątanie i szacowanie strat.