Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 3 días · Napadač Crvene zvezde Osman Bukari izjavio je da su dve pobede nad Partizanom u svega četiri dana pokazatelj zašto je njegov tim najbolji u Srbiji. Pred meč protiv Vojvodine u Novom Sadu u nedelju (18.30), Bukari je izneo utiske sa poslednja dva meča protiv Partizana u Superligi i Kupu Srbije ...

2. Hace 3 días · Bukari: Zvezdaši su uvek uz nas, očekujemo ih i u nedelju. Brzonogi fudbaler Crvene zvezde Osman Bukari je govorio o sjajnim izdanjima crveno-belih. Iskoristio priliku da pozove navijače na prvu utakmicu plej-ofa koju će prvotimci šampioan Srbije odigrati na gostujućem terenu i to protiv Vojvodine u nedelju od 17 časova i 30 minuta.

3. Hace 2 días · Fudbaler Crvene zvezde Osman Bukari rekao je posle dve vezane pobede u "večitim" derbijima da je ekipa bila najbolja kad je to bilo najpotrebnije i da sad svi zajedno hrabro idu ka novoj duploj kruni. "Izuzetno sam zadovoljan rezultatima u prethodnom periodu.

4. Hace 3 días · Crveno-beli sigurni u derbiju kola: Kanga, Endiaj i Bukari vodili Zvezdu do trijumfa . Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Čukarički 3:0 (2:0) u derbiju 22. kola Mozzart Bet Superlige Srbije, a strelci su bili Gelor Kanga, Šerif Endiaj i Osman Bukari.

5. Hace 4 días · Brzonogi fudbaler Crvene zvezde – Osman Bukari je govorio o sjajnim izdanjima crveno-belih, ali i iskoristio priliku da pozove navijače na prvu utakmicu plej-ofa koju će prvotimci našeg kluba odigrati na gostujućem terenu i to protiv Vojvodine u nedelju od 17 časova i 30 minuta. - Izuzetno sam zadovoljan rezultatima u prethodnom periodu.