1. Se muestran resultados de

Nikola Milenković
    Buscar sólo Nikola Milenkovic

Resultado de búsqueda

1. 24 de abr. de 2024 · Fiorentina defender Nikola Milenkovic was shown a straight red card in the 53rd minute after former West Ham striker Scamacca was brought down when racing through on goal.

2. Hace 6 días · Nikola Milenković sticks tight to Thiago in build-up and is joined near the striker by three team-mates as the cross comes in. The first-half chance for Thiago (featured in the first video ...

3. 8 de may. de 2024 · Nikola Milenkovic (Fiorentina) ha recibido una falta en la zona defensiva. 24' Remate fallado por Andrea Belotti (Fiorentina) remate con la izquierda desde el centro del área el balón se pierde por el lado derecho de la portería.

4. 18 de abr. de 2024 · Učestvuju: Nebojša Milenković, autor teksta u katalogu, i umetnik Pošto se, kao umetnik, temom analize nimalo jednostavnih struktura, mehanizama i(li) uzroka korporacijskih (manipulativnih) moći bavi godinama unazad ─ Nikola Marković ovaj put fokusirao se na neposredne posledice koje moć ostavlja na ljude.

5. 24 de abr. de 2024 · Serie A. 23. apr 2024 1. Ali, u tom detalju nema ništa sporno, kao poslednji igrač odbrane Milenković je zaustavio protivničkog napadača na 17 metara od gola. Ipak, pri rezultatu 1:0 za Atalantu sudija La Penja nije svirao očigledan jedanaesterac za Violu. Prethodno je domaćin anulirao minus iz prvog duela na “Artemio Frankiju ...

6. 8 de may. de 2024 · Los de Italiano lograron su tercera final en dos años: disputarán el acto final de la Conference League gracias al 1-1 en el estadio del Brujas.

7. 8 de may. de 2024 · U prvom meču u Firenci bilo je 3:2. Domaćin je poveo golom Maksima De Kujpera u 20. minutu, a izjednačenje