Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je zaigrao od 61. minute. Finalna utakmica igra se u Dublinu 22. svibnja, a prošle sezone u finalu je Sevilla bila bolja od Rome te je po sedmi, rekordni put, klub iz Andaluzije osvojio ovo natjecanje.

2. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je zaigrao od 61. minute. Finalna utakmica igra se u Dublinu 22. svibnja, a prošle sezone u finalu je Sevilla bila bolja od Rome te je po sedmi, rekordni put, klub iz Andaluzije osvojio ovo natjecanje. Tagovi.

3. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je zaigrao od 61. minute. Finalna utakmica između Bayera i Atalante igra se u Dublinu 22. svibnja, a prošle sezone u finalu je Sevilla bila bolja od Rome te je po sedmi, rekordni put, klub iz Andaluzije osvojio ovo natjecanje

4. Hace 1 día · Atalanta i Bayer Leverkusen srest će se u finalu Europske lige, što će, uz nastup Luke Modrića u finalu Lige prvaka s Real Madridom, dodatno obogatiti ovogodišnji hrvatski program u završnim utakmicama europskih kupova. Na Atalantinoj strani, trofeju će se nadati Mario Pašalić, a u dresu Bayera je u igri za osvajanje Europske lige Josip […]