Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 18 horas · Lukas Podolski . Foto: PAP/Michał Meissner Górnik Zabrze zremisował 1:1 ze Stalą Mielec w pierwszym sobotnim meczu piłkarskiej Ekstraklasy. Gospodarze prowadzili przez niemal całą drugą połowę, ale zwycięstwo w doliczonym czasie gry odebrał im Łukasz Wolsztyński, który popisał się kapitalnym trafieniem.

2. Hace 18 horas · Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski, Górnik Zabrze. szalona końcówka. Dramat Górnika w ostatnich sekundach! Stal Mielec wydarła remis rzutem na taśmę, Wolsztyński bohaterem gości.

3. Hace 18 horas · Lukas Podolski "wygrał internety"! Nie zrobił tego po raz pierwszy... Powiązane. Podolski wystąpił w reklamie, by pomóc piłkarzom akademii Górnika Zabrze! Lukas Podolski zgodził się wziąć udział w reklamie pod warunkiem, że będą z tego pieniądze na wyjazd piłkarzy Akademii Górnika Zabrze na wyjazd na turniej do...

4. Hace 18 horas · W 35 minucie Lukas Podolski (kolejna akcja Janży) nie trafił w bramkę i tak się ten mecz toczył przy dominacji Górnika solidnie pracującego na objęcie prowadzenia, które do przerwy nie ...

5. Hace 18 horas · W ten sposób w wyjściowej jedenastce znaleźli się Lukas Podolski i Sebastian Musiolik. Górnik był już w ogródku i witał się z gąską. A tu taki gol w 93. minucie.

6. Hace 18 horas · Za moment Lukas Podolski znakomicie wypuścił w bój Erika. Kapitan Górnika wycofał jeszcze do nadbiegającego Lukoszka, ... Janża [c], Rasak, Pacheco, Lukoszek (66′ Olkowski), Podolski, Kapralik (66′ Kozuki), Musiolik Rezerwowi: Szromnik – Trantafyllopoulos, Olkowski, Nascimento, Kozuki, Krawczyk, Barczak, Tobolik

7. Hace 18 horas · W 83. minucie z rzutu wolnego uderzył Lukas Podolski. Piłka dość szczęśliwie dla mielczan odbiła się od Rafaela Santosa i poszybowała ponad bramką.