Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 16 horas · Asistencija Ivanušeca u pobjedi Feyenoorda. 12.05.2024. Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Luka Ivanušec bio je asistent za prvi gol Feyenoorda u 3-2 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv NEC-a iz Nijmegena u susretu predzadnjeg, 33. kola nizozemskog prvenstva. Ivanušec je u 45. minuti proigrao Stengsa koji je doveo sastav iz Rotterdama u ...

2. 25 de abr. de 2024 · Filed Under: Croatians Around Europe, Feature, Soccer. Luka Ivanušec scored from the top of the box Thursday night and was given MOTM honors with an 8.7 FOTMOB rating in a 3-1 Feyenoord victory over Go Ahead Eagles. Ivanušec now has two goals, four assists in 21 Eredivise matches this season.

3. Hace 16 horas · Bivši hrvatski nogometni reprezentativac Milan Badelj bio je strijelac prvog gola za Genou u 2-1 (0-1) domaćoj pobjedi protiv Sassuola. 12.5.2024. Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Luka Ivanušec bio je asistent za prvi gol Feyenoorda u 3-2 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv NEC-a iz Nijmegena u susretu predzadnjeg, 33. kola nizozemskog ...

4. 25 de abr. de 2024 · Find Luka Ivanušec's articles, email address, contact information, Twitter and more

5. 30 de abr. de 2024 · Luka Ivanušec protiv Go Ahead Eaglesa zabio je svoj drugi gol u dresu Feyenoorda u pobjedi 3:1. Sad je sumirao dojmove sezone u Nizozemskoj. “Sve je zaista dobro. Posljednjih je dana i ljepše vrijeme, to je puno bolje, nije više toliko kišovito. Zaustavljaju li me navijači?

6. Hace 16 horas · Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Luka Ivanušec bio je asistent za prvi gol Feyenoorda u 3-2 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv NEC-a iz Nijmegena u susretu predzadnjeg, 33. kola nizozemskog prvenstva. Ivanušec je u 45. minuti proigrao Stengsa koji je doveo sastav iz Rotterdama u vodstvo. U