Yahoo Search Búsqueda en la Web

  1. Cerca de 81.700 resultados de búsqueda

  1. Daniela Pestova (@daniela_pestova) • Instagram photos and videos. 230K Followers, 359 Following, 3,148 Posts - See Instagram photos and videos from Daniela Pestova (@daniela_pestova)

  2. Daniela Peštová (born 14 October 1970) is a Czech model. She was born in Teplice , Czech Republic , and was discovered by the Madison Modeling Agency's Dominique Caffin. She had plans to attend college after grammar school but after winning a modelling contest she moved to Paris to sign with Madison Modeling Agency.

  3. Daniela Pestova (nacida el 14 de octubre de 1970) es una modelo checa. Biografía Nació en Teplice, República Checa, y fue descubierta por la agencia de modelos de Dominique Caffin Madison Modeling Agency.

  4. Daniela Peštová (* 14. října 1970 Teplice) je česká supermodelka . V roce 1989 absolvovala Gymnázium Teplice. Pro modeling ji objevila Dominique Caffin z agentury Madison Modeling Agency. Původně chtěla studovat na vysoké škole, ale po vítězství v modelingové soutěži se přestěhovala do Paříže a začala spolupracovat s Madison Modeling Agency.

  5. Search instead in Creative? Browse Getty Images' premium collection of high-quality, authentic Daniela Pestova photos & royalty-free pictures, taken by professional Getty Images photographers. Available in multiple sizes and formats to fit your needs.

  6. Daniela Peštová (* 14. október 1970, Teplice) je česká modelka . Objavila ju Dominique Caffin z agentúry Madison Modeling Agency. Pôvodne chcela ísť na vysokú školu, ale po víťazstve v modelingovej súťaži sa presťahovala do Paríža a začala spoluprácu s Madison Modeling Agency.

  7. Supermodelka Daniela Peštová (52) se objevila společně se svým fešným synem na fashion show v DOXu. Opět se potvrdilo, že ne nadarmo je často označována za jednu z nejkrásnějších žen Česka. Vypadá skvěle. V rozhovoru pro eXtra.cz promluvila o plastikách a o tom, jak se udržuje v kondici. NAROZENINY