1. Se muestran resultados de

Artur Jędrzejczyk
    Buscar sólo Artur Jedrzejczyk

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Artur Jędrzejczyk: Pokazaliśmy charakter. – Wydaje mi się, że początek meczu był fajny w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy od nieuznanego trafienia i niewykorzystanego karnego. Dążyliśmy do strzelenia gola i udało nam się zdobyć jedną, drugą bramkę – mówił po wygranej z Lechem w Poznaniu (2:1) w 32. kolejce Ekstraklasy ...

2. Hace 23 horas · Nową umowę ma też podpisać Artur Jędrzejczyk. Na tym nie koniec zmian. Gwiazda odejdzie z Legii? Ma wiele ofert. W tle Arabia Saudyjska czy USA.

3. Hace 1 día · Oficjalna strona TVP Sport. Lider oglądalności wśród kanałów sportowych w Polsce. Transmisje online, program TV, wideo, wyniki, relacje z najważniejszych sportowych wydarzeń.

4. Hace 1 día · Legia Warszawa: Kacper Tobiasz - Radovan Pankov, Artur Jędrzejczyk, Steve Kapuadi - Paweł Wszołek, Josue, Jurgen Celhaka (82. Wojciech Urbański), Juergen Elitim, Yuri Ribeiro - Maciej Rosołek ...

5. Hace 1 día · W 64. minucie wyjazdowego spotkania z Lechem Poznań żółtą kartką ukarany został Artur Jędrzejczyk. Doświadczony obrońca musiał przerwać groźnie zapowiadający się kontratak gospodarzy. To było 8. takie napomnienie dla defensora w tym sezonie. Oznacza to, że nie będzie mógł wystąpić w następnym, również wyjazdowym spotkaniu z Wartą Poznań.

6. Hace 1 día · Legia Warszawa: Kacper Tobiasz - Radovan Pankov, Artur Jędrzejczyk, Steve Kapuadi - Paweł Wszołek, Josue, Jurgen Celhaka (82. Wojciech Urbański), Juergen Elitim, Yuri Ribeiro - Maciej Rosołek (74. Ryoya Morishita), Marc Gual. Rzutu karnego w 14. minucie nie wykorzystał Josue (Legia).

7. Hace 23 horas · Legia Warsaw have several players out with red cards (Artur Jedrzejczyk, Artur Jedrzejczyk, Pawel Wszolek, Bartosz Kapustka, Josue, Marco Burch) and that could be crucial. Legia Warsaw have a big yellow card list: 78 of them.