Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

 1. en.wikipedia.org › wiki › Altın_GünAltın Gün - Wikipedia

  Altın Gün (meaning Golden Day in Turkish) is a Turkish psychedelic rock, also known as Anatolian rock, band from Amsterdam, Netherlands. It was founded by bassist Jasper Verhulst in 2016 when he posted an ad on Facebook looking for Turkish musicians.

 2. Altın Gün es una banda neerlandesa de acid folk turco, fundada por el bajista Jasper Verhulst y compuesta por músicos que hacen una reinterpretación del folclore turco y el rock anatolio.

 3. Tickets Releasetour | Stream Aşk.

 4. Altın Gün ist eine niederländisch-türkische Psychedelic-Folk-Rock-Band aus Amsterdam.

 5. http://KEXP.ORG presents Altın Gün performing "Goca Dünya" live at the Halle de la Courrouze in Rennes, France, during Trans Musicales 2017. Recorded Decem...

 6. Anlık altın fiyatları için Bigpara'nın canlı altın fiyatları sayfasını takip ederek bugün ve 2024 yılı içerisinde günlük olarak değişen altın kuru değişikliklerini görebilirsiniz. Altın fiyatları bugün ne kadar oldu sorusunun yanıtını bulabilirsiniz.

 7. tr.wikipedia.org › wiki › Altın_GünAltın Gün - Vikipedi

  Altın Gün, Hollandalı ve Türk üyelerden oluşan bir Anadolu rock ve saykodelik folk grubudur. Grup, basçı Jasper Verhulst tarafından Hollanda'nın Amsterdam şehrinde kuruldu.