Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 18 horas · Trener Partizana Željko Obradović izjavio je sinoć da su mali detalji odlučili pobjednika meča protiv Crvene zvezde, i dodao da će druga utakmica finala biti potpuno drugačija. "Izvanredna utakmica u kojoj su mali detalji odlučili pobjednika. Čestitam Zvezdi na pobjedi. Zadovoljan sam i ponosan kako je moja ekipa izgledala.

2. Hace 18 horas · Osim što je istakao da je bio zadovoljan igrom i ponosan na svoju ekipu, Željko Obradović na konferenciji je pomenuo i stiuaciju koja se dogodila u finišu kada je stao sat tokom jednog napada. „Izvanredna utakmica, odlučili su detalji, čestitam Zvezdi na pobedi. Ponosan sam na prikazano na parketu, to sam rekao i momcima u svlačionici.

3. Hace 4 días · Trener crno-beli se oglasio posle meča Trener Partizana Željko Obradović čestitao je svom timu plasman u finale ABA lige protiv Crvene zvezde. Crno-beli su u "majstorici" u završnici pobedili Budućnost i slomili njen otpor. "Plasman u finale, čestitke mojim igračima. Očekivano, majstorica na visokom nivou. Budućnost je u prvom poluvremenu igrala veoma dobro uz velike procente šuta ...

4. Hace 4 días · ŽELjKO OBRADOVIĆ O MAJSTORICI SA PODGORIČANIMA I FINALU SA "VEČITIM RIVALOM": Čеka nas finalе protiv vеlikog rivala, znamo koliko jе tеško. 10.05.2024 • 22:39 22:41. Izvor: Tanjug.

5. Hace 4 días · Nakon meča svoje utiske izneo je strateg crno-belih Željko Obradović. - Plasman u finale, čestitke mojim igračima, očekivano majstorica na jednom visokom nivou.Budućnost je u prvom poluvremenu igrala dosta dobro, uz visoke procente šuta, pričali smo o tome da mora da se promeni igra u odbrani i da igramo pametno u napadu, iako to u prvom poluvremenu nije bilo toliko loše.

6. Hace 1 día · Trener Partizana potpuno miran posle derbija. Crvena zvezda je u pravoj pravcatoj drami pobedila Partizan i odbranila domaći teren u finalu plej-ofa AdmiralBet ABA lige. Uprkos tome, trener Partizana Željko Obradović nije nezadovoljan nastupom svog tima. - Jedna izvanredna utakmica, gde su detalji odlučili.

7. Hace 5 días · Ponavljam, dolaze nam naši sportski prijatelji i želimo da sve protekne u fer i sportskom duhu - rekao je Obradović. Podsetimo, prvi finalista regionalnog prvenstva već je postala ekipa Crvene zvezde nakon duple pobede nad Megom.