Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 17 horas · Vitinha je nakon jedne lopte na Budimira u kazneni prostor nagazio Matea Kovačića, a njemački sudac Osmers pokazao je na bijelu točku. Siguran izvođač bio je Luka Modrić. Kapetan vatrenih u svom je 175. nastupu za Hrvatsku postigao 25. pogodak. Portugalski vratar Costa pročitao je taj udarac, išlo je to skroz u njegov desni kut, ali ...

2. Hace 6 días · Tada je Aleksa Vasilić iskosa uleteo u kazneni prostor, ali je golman Portugala Diogo Fereira dobro odreagovao. Ubrzo posle toga je i Đorđe Ranković pokušao da iznenadi Fereiru, ali je čuvar mreže Portugala odbio loptu u korner.

3. Hace 17 horas · Elanga se izborio za prostor i uputio udarac sa nekih 20 metara, ali Rajković brani. 46. minut - Izmena u našem timu. ... lopta je proletela kroz kazneni prostor, ali je Elanga nije zahvatio kako je želeo. Dosta sreće za naš tim. 1. minut - Utakmica je počela. Foto: Telegraf.rs

4. Hace 4 días · 10′ 1:0 za Austriju – Baumgartner je poslao loptu u kazneni prostor, gde je Vimer sjajno reagovao, te sproveo loptu u malu mrežu za rano vođstvo domaćina. 7′ Prvu javnu opomenu na meču je dobio Marko Arnautović (Austrija).

5. Hace 6 días · Posle primljenog gola "orlići" su stali, kao da su se uplašili plasmana u finale. Potpuno drugačiji pristup igri u odnosu na prvih 45 minuta. Nastavili su Portugalci da opsedaju naš kazneni prostor, novu šansu imali su 68. minutu.

6. Hace 4 días · Na igralištu se moraju također označiti: vratarev prostor, kazneni prostor, kutni luk i mjesta za izvođenje kaznenog udarca (unutar svakoga kaznenog prostora, 11 m – 12 jarda od središta poprečnih crta). Na terenu za igru moraju biti postavljena vrata, točno na sredini svake poprečne crte.

7. Hace 17 horas · Pre samo nekoliko dana je srpski nacionalni tim odigrao jedan jako loš meč na gostovanju kod Austrije, u kom je ova selekcija slavila sa 2:1, i to dosta lakše nego što to rezultat pokazuje, a prvi deo igre je bio za zaborav, pošto se činilo da četa Ralfa Ragnika može svakog trenutka da se ušeta u kazneni prostor Orlova i stvori priliku za gol.