Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 2 días · Nemanja Nikolić. Pevač je takođe naglasio da mladi uglavnom ne obraćaju pažnju kada ih nešto zaboli i obično pomisle da to nije ništa, a o lekaru ni ne pomišljaju. - Samo zahvaljujući sreći sam dobro prošao. Iako sam sada dobro, nikada neću zaboraviti taj dan.

2. Hace 4 días · Nemanja Nikolic. Born: December 31, 1987 (age 35) Height: 5' 10.5" (180cm) Weight: 12st 8lb (80kg) Hometown: Senta, Serbia. Nationality: Hungarian. Position: Attacker. © df11faces.com. Sports...

3. Hace 4 días · Nemanja Nikolić je prošle sezone imao ulogu Duljajevog džokera i po svemu sudeći mogao bi da postane Stanojevićev „kec iz rukava”. Naime, popularni Taki je sjajan prodor Ksandera Severine pretvorio u gol, a zatim je Aleksandra Šćekića spojio sa mrežom rivala, doduše, pomogla mu je i velika greška golmana belo-plavih.

4. Hace 6 días · Nemanja Nikolić je sa ivice kaznenog prostora poslao loptu napred za Šćekića koji koristi nesigurnu reakciju protivničkog golmana i šalje loptu u praznu mrežu - 2:2!

5. Hace 5 días · Početak "Bratskog kupa" u Moskvi prošao je rezultatski sasvim dobro za Partizan, pošto su crno-beli remizirali sa Dinamom (2:2) da bi posle izvođenja jedanaesteraca uspeli da savladju prvog ozbiljnog rivala na letnjim pripremama.

6. Hace 6 días · Prvo je u 88. minutu Nemanja Nikolić iskoristio asistenciju Ksandera Severine i rutinski poslao loptu u mrežu udarcem sa sedam metara, da bi u 90+1. minutu Aleksandar Šćekić iskoristio katastrofalnu grešku golmana domaćih i sa tri metra poslao loptu u praznu mrežu.

7. Hace 6 días · Posle regularog toka meča bilo je 2:2, iako su crno-beli gubili sa dva gola razlike do same završnice, pošto su mrežu zatresli Lepskij i Gruljov, da bi Nemanja Nikolić i Aleksandar Šćekić za tri minuta doneli remi i jedanaesterce.