Artur Jędrzejczyk
    Buscar sólo Artur Jedrzejczyk

Resultado de búsqueda

1. Hace 4 días · 72' Cambio en Poland, ingresa al campo Artur Jedrzejczyk sustituyendo a Bartosz Bereszynski. 71' Falta de Cristian Romero (Argentina). 71' Robert Lewandowski (Poland) ha recibido una falta en la zona defensiva.

2. Hace 5 días · Po dośrodkowaniu Josue główkował Artur Jędrzejczyk, jednak strzał pewnie złapał golkiper Miedziowych. Po raz kolejny niebezpiecznie pod bramką drużyny prowadzonej przez trenera Waldemara Fornalika było w 21. minucie. Po ładnym prostopadłym podaniu Bartosza Kapustki w sytuacji sam na sam z Jasminem Buriciem znalazł się Marc Gual.

3. Hace 5 días · W 13. minucie Portugalczyk dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne, gdzie najlepiej odnalazł się Artur Jędrzejczyk, ale jego strzał głową został obroniony. W 22. minucie Gual mógł zdobyć swoją drugą bramkę, lecz lepiej spisał się Burić.

4. simonmyers378buzz.blogspot.com › 2024 › 05Arka Gdynia Transfers

Hace 4 días · Arka Gdynia are also reportedly interested in signing a new defender. The club has been struggling defensively this season, having conceded 15 goals in their first 10 games. Several players have been linked with a move to Gdynia, including former Poland international Artur Jedrzejczyk and ex-Legia Warsaw defender Michal Pazdan.

5. Hace 5 días · 1 gol - Artur Jędrzejczyk, Maciej Rosołek, Rafał Augustyniak, Radovan Pankov, Josue. Bilans meczów: 76 meczów: 41 zwycięstw, 21 remisów, 14 porażek. Bilans meczów: 119 - 64. Bilans meczów Legia - Zagłębie w Warszawie: 39 meczów: 23 zwycięstwa, 12 remisów, 4 porażek. Bilans meczów: 64 - 26. Ostatnie 5 meczów z ...

6. Hace 1 día · Średnia wieku zawodnika w kadrze Czesława Michniewicza przekroczyła 27 lat i to pomimo braku Fabiańskiego, który podziękował za występy w reprezentacji. Najstarszym kadrowiczem w Katarze był Artur Jędrzejczyk (35 lat). Między innymi on stanowił grupę ośmiu piłkarzy po ukończeniu 30. roku życia.

7. Hace 5 días · Buricia do interwencji zmusili Bartosz Kapustka oraz Artur Jędrzejczyk. Bośniaka nie zaskoczył również Gual, który po kwadransie rywalizacji mógł mieć dublet w dorobku. ZOBACZ WIDEO:...