Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. it.wikipedia.org › wiki › Edin_DžekoEdin Džeko - Wikipedia

Hace 3 días · Edin Džeko (in bosniaco e serbo Eдин Џeкo?; [ědin dʐêːko]; Sarajevo, 17 marzo 1986) è un calciatore bosniaco, attaccante e capitano del Fenerbahçe e della nazionale bosniaca. Soprannominato il cigno di Sarajevo, [1] è considerato uno dei migliori attaccanti della sua generazione, [2] [3] [4] [5] nonché il miglior ...

2. Hace 4 días · Hay algunos nombres estelares entre los perseguidores, como Fabián Ruiz, Declan Rice, Kevin De Bruyne y Edin Džeko. ¿Qué jugadores han marcado un 'hat-trick' en la Nations League 2024/25? Benjamin Šeško ( Eslovenia - Kazajstán 3-0, 09/09/2024) Kerem Aktürkoğlu ( Turquía - Islandia 3-1, 09/09/2024) Isaac Price ( Irlanda del Norte - Bulgaria 5-0, 15/10/2024)

3. Hace 3 días · Nigeria pipped them for second place in the group with a 1–0 win marred with controversy following an incorrectly-disallowed goal by Edin Džeko in the first half. [21]

4. Hace 5 días · Kapiten Zmajeva Edin Džeko govorio je za BHT nakon meča. - Pokušali smo nešto drugačije s obzirom da nije bilo Demira kao i još dva standardna igrača. Krenuli smo jako dobro, htjeli smo igrati, bio je dobar voljni momenat. Ne znam šta se desilo nakon te dvije šanse, ušli smo u njihov ritam.

5. Hace 4 días · Vedran Radenović 15.10.2024 09:00. Naša najveća greška je što smo stali, a vidjelo se da Mađarima nije bilo svejedno, poručio je Edin Džeko, nakon poraza od Mađarske u četvrtom kolu Lige nacija. Kapiten Edin Džeko sinoć nije imao sreće da postigne gol, ali je tokom svih 90 minuta vodio veliku borbu sa defanzivcima Mađarske.

6. Hace 5 días · U prvoj minuti susreta Gazibegović je došao u priliku nakon greške u odbrani gostiju, ali je šutirao pored gola iskosa s desne strane. U 13. minuti Vasilj spašava svog gol. Bolla je nakon prekida uhvatio volej i šutirao, ali je golman BiH... Nešto te kazni, šta je tu je idemo dalje. Treba da učimo iz grešaka, ali dugo nam treba ...

7. Hace 5 días · Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko nije bio zadovoljan nakon novog poraza Zmajeva. "Promijenili smo formaciju, pokušali nešto drugačije, jer su nam nedostajala dva važna igrača. Krenuli smo jako dobro, imali dvije šanse i htjeli smo da igramo, imali voljni momenat i ne znam šta se onda desilo.