Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 2 días · Međutim, radi svojeg razvoja i forme tražio sam izlaz u nekoj posudbi. Na kraju je najbitnije da sam se vratio u formu i da mogu iduće sezone krenuti što bolje", odgovorio je Brekalo, koji je ranije u karijeri nastupao za Dinamo, Wolfsburg, Stuttgart i Torino, dok je za Hrvatsku odigrao 35 utakmica i četiri pogotka.

2. Hace 6 días · Oba pogotka za Splićane u prvom poluvremenu postigao je makedonski napadač Aleksandar Trajkovski u 18. i 38. minuti, uz pomoć domaćeg braniča Jona Mersinaja koji je u obje situacije skrenuo loptu ispred vratara Zvonimira Šubarića.Mersinaju je upisan autogol u 48. minuti, a strijelac četvrtog pogotka za Hajduk bio je Josip Brekalo u 50. minuti.

3. Hace 5 días · Torino. The 2021–22 season was the 111th season in the existence of Torino F.C. and the club's 10th consecutive season in the top flight of Italian football. In addition to the domestic league, Torino participated in this season's edition of the Coppa Italia .

4. Hace 6 días · Ovako izgleda travnjak u Kranjčevićevoj nakon bakljade Torcide. 22:02, 25. svibnja 2024. U POSLJEDNJEM kolu Super Sport HNL-a Hajduk je u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive slavio 2:5. U sjajnoj utakmici tri gola za Hajduk je zabio Aleksandar Trajkovski, a po jedan su dodali Emir Sahiti i Josip Brekalo.

5. Hace 3 días · The Slovenia national football team have unveiled their 26-man roster for next month’s Euro 2024. Matjaz Kek who has been on the touchlines of the nation since 2018 will be taking Slovenia into the Euro after their more than two decades of absence in the competition. The team will be using Wuppertal as their base camp.

6. Hace 5 días · Došao je kraj izuzetno neuspješnoj sezoni Hajduka u kojoj su Bijeli, umjesto plasmana u grupnu fazu Konferencijske lige i osvajanja titule, ispali u 3. pretkolu trećerazrednog UEFA-ina natjecanja te završili na trećem mjestu prvenstvene ljestvice, miljama daleko od novog/starog prvaka Dinama, a još usto i ispali u polufinalu Kupa.

7. Hace 6 días · U POSLJEDNJEM kolu Super Sport HNL-a Hajduk je u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive slavio 2:5. U sjajnoj utakmici tri gola za Hajduk je zabio Aleksandar Trajkovski, a po jedan su dodali Emir Sahiti i Josip Brekalo. Strijelac za Lokomotivu je bio Duje Čop, a autogol je zabio Mateo Jurić-Petrašilo. Utakmicu je komentirao Silvio Čabraja.