Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 19 de dic. de 2023 · Marius Șumudică, egalat în doar două minute, după ce a condus cu 2-0 . Fotbalul din Turcia s-a oprit în urmă cu opt zile, după ce arbitrul Halil Umut Meler a fost lovit la finalul partidei dintre Ankaragucu și Rizespor.

2. Marius Ninel Șumudică (Boekarest, 4 maart 1971) is een Roemeense voetbalcoach en voormalig profvoetballer. Erelijst Speler. Competitie Aantal Jaren Rapid Boekarest; Divizia A: 1×: 1998/99: Cupa României: 2×: 1997/98, 2001/02 ...

3. 13 de oct. de 2023 · Marius Șumudică (53 de ani) se află la al doilea său mandat pe banca celor de la Gaziantep și are ca principal obiectiv salvarea de la retrogradare în acest sezon. Marius Șumudică, “dat dispărut” în Turcia. Unde a mers antrenorul român al celor de la Gaziantep Două victorii și două eșecuri sunt rezultatele obținute de […]

4. 28 de mar. de 2024 · Marius Șumudică nici nu se gândește să o preia pe FCSB. Deși a anunțat cele de mai sus, Șumudică a fost întrebat recent dacă ar accepta, totuși, să antreneze din nou în România dacă oferta ar veni de la FCSB. Răspunsul tehnicianului a fost cât se poate de clar. "Nu!

5. 12 de nov. de 2023 · Marius Șumudică l-a sfătuit pe Edi Iordănescu pe ce post dă cel mai bun randament Denis Drăguș „Din moment ce echipe mari de aici se interesaeză de el și are atâtea goluri marcate, eu cred că se poate baza echipa națională pe el. E un jucător care, ce să zic, are o viteză extraordinară.

6. 7 de feb. de 2024 · Formația lui Marius Șumudică se luptă pentru un loc în sferturile de finală ale competiției. La pauză, scorul era 0-2 pentru Fenerbahce, însă jucătorii lui Gaziantep mai au 45 de minute la dispoziție pentru a întoarce soarta partidei în favoarea lor. În minutul 25 al partidei, Marius Șumudică a fost în centrul atenției.

7. 7 de mar. de 2024 · Mihai Rotaru vorbește despre numirea lui Marius Şumudică la Universitatea Craiova. Marius Șumudică se află în pole-position pentru preluarea Universității Craiova, în ciuda faptului că formația olteană se află în revenire de formă și de rezultate, astfel că poziția antrenorului Ivaylo Petev nu ar fi în mod normal în pericol în momentul de față.