Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 5 días · Hajduk ‘gazi‘ Lokomotivu, Brekalo zabio krasan lob, domaćini pred debaklom. Utakmicu Lokomotive i Hajduka pratimo i komentiramo iz minute u minutu. Piše: SN Objavljeno: 25. svibanj 2024. 20:11. ... Potop Lokosa, strijelac je Josip Brekalo!

2. Hace 5 días · Prednjačio je Josip Brekalo koji je više puta šutirao prema Zvonimiru Šubariću, ali je vratar Lokomotive sve te udarce zaustavio. Tko zna kako bi završilo prvo poluvrijeme, da se Šubariću dvaput nije u posao upleo njegov suigrač Jon Mersinaj, koji je pomogao makedonskom napadaču Aleksandru Trajkovskom da se dvaput njegovo ime nađe među strijelcima.

3. PES 2021 Transfer Option File 2024 v3 – the maker has presented an updated winter transfer option file for the 2024 season for eFootball Pro Evolution Soccer 2021. Peculiarities: – 100% works in the latest version of Football Life 2024. – Options file containing all transfers of players sold, bought or loaned as of January 31st.

5. Hace 5 días · Oba pogotka za Splićane u prvom poluvremenu postigao je makedonski napadač Aleksandar Trajkovski u 18. i 38. minuti, uz pomoć domaćeg braniča Jona Mersinaja koji je u obje situacije skrenuo loptu ispred vratara Zvonimira Šubarića.Mersinaju je upisan autogol u 48. minuti, a strijelac četvrtog pogotka za Hajduk bio je Josip Brekalo u 50. minuti.

7. Hace 5 días · LOKOMOTIVA - HAJDUK 2:5 (Jurić-Petrašilo 51. ag., Čop 66./Trajkovski 18., 38., 72., Kalaica 47. ag., Brekalo 49.,) ... Potop Lokosa, strijelac je Josip Brekalo! Dugačku loptu Trajkovskog lijepo je prsima smirio Brekalo i potom majstorskim lobom prevario Šubarića za velikih 4:0 Hajduka!