Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 3 días · A recent study reaffirms that Winona is struggling with filling a range of housing needs — a problem faced by a majority of counties in the state.

2. Hace 3 días · Konačnih, jer se nijedan od 154 tima u istoriji NBA plej-ofa nije vratio iz deficita u koji su rano jutros po našem vremenu upali „vukovi“ u Teksasu: Dalas – Minesota 116:107, piše Sport Klub.. Serijom 14:3, Mevsi su stigli do pete uzastopne pobede u plej-ofu, uprkos tome što su na tom putu ostali bez (pre)važnog igrača u sistemu trenera Džejsona Kida, Derika Lajvlija, koji je ...

3. Hace 5 días · Magični Slovenac trojkom U POSLEDNJIM SEKUNDAMA srušio Minesotu! Dalas blizu velikog NBA finala. Košarkaši Dalasa došli su do pobede u gostima i na drugoj utakmici finala Zapadne konferencije. Mavsi sada imaju prednost od 2:0 u seriji protiv Minesote, a do trijumfa u drugom meču odigranom u Mineapolisu došli su rezultatom 109:108 ...

4. Hace 3 días · Maveriksi su na poluvremenu imali prednost od osam poena (60:52), ali se ta prednost istopila u trećoj četvrtini. Minesota je u dva navrata čak uspela da povede, ali je u poslednjih 12 minuta ušlo izjednačeno (87:87). Poslednjih pet minuta utakmice donelo je ključnu prednost Dalasu, zahvaljujući seriji od 14:3.

5. Hace 3 días · Minesota neće odustati. Potrebna nam je još samo jedna pobeda, samo još jedna. Oni imaju sjajan tim i ništa još nije gotovo. Moramo da ostvarimo još jednu pobedu - rekao je Luka Dončić na konferenciji za medije. Minesota je u poslednjoj četvrtini postigla samo 20 poena. - Držali smo se svog plana igre, svi su dali svoj doprinos.

6. Hace 2 días · Minutes From downtown Winona and Sugar Loaf Bluff. Located at the junction of Highway 43 and 61, our Super 8 Winona hotel is the perfect jump-off point for enjoying local restaurants, fun attractions, and much more in the area. Downtown Winona, the Mississippi River, and Sugar Loaf Bluff are all nearby.

7. Hace 5 días · Minesota je suvereno grabila ka izjednačenju u finalu Zapadne konferencije, a onda se pojavio Luka Dončić i pokvario veče domaćim navijačima. Slovenački reprezentativac predvodio je Dalas do drugog brejka u "Target centru", a velikan iz Teksasa će naredne nedelje pred svojom publikom imati šansu da "metlom" očisti Vulfse i plasira se u veliko finale NBA lige - 109:108.