Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 4 días · Hajduk je pobjedom protiv Lokomotive u Kranjčevićevoj zaključio po njih razočaravajuću sezonu. Bili su za kraj u golijadi slavili rezultatom 2:5 (0:2). Čak tri gola je zabio Aleksandar Trajkovski, a po pogodak su još dodali Josip Brekalo i Emir Sahiti. Za domaćina je pak poentirao Duje Čop, a golman

2. Hace 5 días · Josip Brekalo zimski prelazak iz Fiorentine u Hajduk napravio je s nadom da će oživjeti formu, izboriti se za poziv na Europsko prvenstvo i osvojiti barem jedan trofej s Hajdukom. Nažalost, nijedno od toga se nije ostvarilo. Nakon tjedana priče o povratku na Maksimir Brekalo je sve iznenadio prelaskom u Hajduk.

3. Hace 4 días · Prednjačio je Josip Brekalo koji je više puta šutirao prema Zvonimiru Šubariću, ali je vratar Lokomotive sve te udarce zaustavio. Tko zna kako bi završilo prvo poluvrijeme, da se Šubariću dvaput nije u posao upleo njegov suigrač Jon Mersinaj, koji je pomogao makedonskom napadaču Aleksandru Trajkovskom da se dvaput njegovo ime nađe među strijelcima.

4. Hace 23 horas · Čeprav je selektor Matjaž Kek na priprave povabil 30 nogometašev, jih je na današnji zbor na Brdu pri Kranju prišlo le 27, saj imajo David Brekalo, Žiga Celar in Nino Žugelj še vedno klubske obveznosti. Se je pa v reprezentanco prvič po dobrih dveh letih vrnil Josip Iličić, ki je selektorja prepričal s sijajnimi predstavami v majici Maribora v spomladanskem delu.

5. Hace 5 días · 133750 - Josip Šutalo 132192 - Joško Gvardiol 142080 - Marin Pongračić 108453 - Martin Erlić 113265 - Borna Sosa 125039 - Duje Ćaleta-Car ... 110903 - Josip Brekalo 110303 - Ante Budimir Автор сборки: enough. Credits: lukasedam7 Lingga Kodigo Nabilemu Ahmed Al-Shinawee tradtrad100 Uqiya JP Patumin

6. Hace 4 días · Hajduk ‘gazi‘ Lokomotivu, Brekalo zabio lob, domaćini pred debaklom. Utakmicu Lokomotive i Hajduka pratimo i komentiramo iz minute u minutu. Piše: SN Objavljeno: 25. svibanj 2024. 20:11. LOKOMOTIVA - HAJDUK 0:3 (Trajkovski 18., 38., Sahiti 47.) ... Potop Lokosa, strijelac je Josip Brekalo!

7. Hace 4 días · Za tren Josip Brekalo je pobjegao u kontru te lobom zabio za 4:0, a već u 51. minuti Duje Čop je negdje oko gol-crte zabio loptu u vrata nakon pogreške Buljana kojem je pobjegao pas Jurića-Petrašila. Čop je dao sve od sebe, iako je lopta vjerojatno već prešla crtu.