Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 4 de may. de 2024 · Noticias sobre Marcelo Brozovic: Artículos, vídeos, fotos y todas las noticias del mundo sobre Marcelo Brozovic.

2. 11 de may. de 2024 · Marcelo Brozović je veznjak Hrvatske nogometne reprezentacije koji trenutačno igra za Al-Nassr iz Saudijske Arabije. U 10 GRADOVA / Euro 2024.: Ovo je sustav natjecanja prvenstva u Njemačkoj. Ovaj 31-godišnjak karijeru je počeo u Hrvatskom dragovoljcu, odakle je 2011. otišao u Lokomotivu.

3. 22 de may. de 2024 · Marcelo Brozović (born 16 November 1992) is a Croatian footballer who plays as a central defensive midfielder for Saudi Arabian club Al Nassr, and the Croatia national team. In the game FC 24, his overall rating is 83.

4. Hace 22 horas · Marcelo Brozović igrao je za Al Nassr do 69. minute. King Cup, finale: Al Hilal - Al Nassr 1:1 (penali 5:4) FOTO: EPA/Mohamed Messara. Sviđa ti se članak? Podijeli ga! Pročitaj više Nogomet Nogometni svijet marcelo brozovi ...

5. 10 de may. de 2024 · Marcelo Brozović bio je junak Al Nassra i s dva sjajna pogotka donio im pobjedu u domaćoj ligi. Brozović tako nastavlja podizati formu što se više bliži Euro 2024, a to je za Vatrene posebno važno, s obzirom na to da pravu zamjenu za njega - nemaju.

6. Hace 4 días · Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo zaključio je svoju prvu punu sezonu Saudijske profesionalne lige u velikom stilu nakon što je oborio rekord za najviše golova postignutih u sezoni.

7. 9 de may. de 2024 · Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović bio je junak pobjede Al Nassra kod Al Akhdouda 3:2 u 31. kolu saudijske Premier lige. Brozović je u sedmoj minuti zabio svoj prvi pogodak u kalendarskoj 2024. godini za 1:0, a u prvoj minuti sudačke nadoknade poentirao je za konačnih 3:2, nakon što je Akhdoud nadoknadio zaostatak od 2:0.