Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 3 días · Povedali sme si, čo chceme hrať a napokon sa nám podarilo získať aspoň bod,“ povedal Martin Chrien pre portál Voyo. Počkal si na pohyb brankára Práve ružomberský kapitán zariadil deľbu bodov, keď v 62. minúte premenil pokutový kop: „Pred penaltou som necítil tlak, keďže som na ne určený.

2. 15 de ago. de 2024 · Cambio en MFK Ruzomberok, entra al campo Alexander Selecký sustituyendo a Martin Gomola.

3. 29 de ago. de 2024 · Goal! MFK Ruzomberok 3, Noah 0. Martin Boda (MFK Ruzomberok) converts the penalty with a right footed shot to the centre of the goal.

4. 26 de ago. de 2024 · Napriek tomu, že Chrien pobudol na trávniku 40 minút, tak ho možno označiť za muža zápasu. Najskôr v 81. minúte znížil na 1:2 a na konci riadneho hracieho času vybojoval pre svoj tím pokutový kop, ktorý premenil Martin Boďa.

5. 28 de ago. de 2024 · Dnes sa na ružomberskom futbalovom štadióne uskutočnila tlačová konferencia pred odvetným play-off stretnutím Konferenčnej ligy MFK Ružomberok – FC Noah. Z domáceho tímu predstúpili pred zástupcov médií tréner Ondřej Smetana a kapitán Martin Chrien.

6. Hace 1 día · Martin Bačík prišiel do hry v 66. minúte. Viac informácií zo zápasu nájdete TU.

7. 9 de ago. de 2024 · Vo štvrtkovom súboji proti Hajduku jednu obrovskú tutovku zahodil kapitán Martin Chrien, keď v čistej šanci prestrelil pokusom z halfvoleja. „Niekto tú loptu predo mnou ‚tečol‘, bol som v záklone, ale také lopty musím triafať,“ hneval sa Chrien.