Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 26 de may. de 2024 · Karlo Kralj Portero. Croacia. 1. Penales atajados. Matej Markovic Portero. Croacia. 1/1. Revisa las más completas estadísticas y resultados de todas las competencias de Rudes Zagreb.

2. 18 de may. de 2024 · Accede a toda la información, resultados y muchas más estadísticas del NK Rudes al minuto. Navega por nuestra web y descubre todo sobre tu equipo

3. 9 de may. de 2024 · HRVATSKA rukometna reprezentacija danas započinje nastup na vrlo kvalitetnom prijateljskom turniru u Oslu pod nazivom Gjensidige Cup. Prvi protivnik joj je domaćin Norveška, a utakmica se igra od 19:15 uz prijenos na kanalu RTL 2.

4. 14 de may. de 2024 · Discover Fran Karačić's Net Worth, Height, Wiki. Scroll below to learn details information about Fran Karačić' birthday, zodiac, family life...

5. Hace 1 día · Najveći pad doživio je Dario Špikić koji umjesto tri, sada vrijedi dva milijuna eura.Lukas Kačavenda i Dino Perić žrtve su ozljede, a Bruno Petković ostao je na procijenjenih pet milijuna eura.. Isto toliko sada vrijedi i Hajdukov Marko Livaja.Najbolji igrač Hajduka već je dio proljeća izbivao zbog ozljede, a zbog toga je njegova cijena pala sa šest i pol, na pet milijuna eura.

6. 9 de may. de 2024 · Podijeli. Hrvatski rukometaši danas započinju svoj nastup na prijateljskom turniru u Oslu u Norveškoj pod nazivom Gjensidige Cup. Prva reprezentacija s kojom će igrati je sam domaćin Norveška, a utakmica se igra od 19.15. Utakmicu možete pratiti na televizijskom kanalu RTL 2, objavljuje Index.

7. 11 de may. de 2024 · Hrvatska-Argentina 20:19. Cindrić je na početku ukrao loptu Gaučosima, ali se ista vratila njima u ruke, te su zabili prvi pogodak na utakmici, a vrlo brzo i drugi nakon pogreške naše obrane. U nepune tri minute smo upropastili prvih pet napada, a Argentina vrlo brzo odlazi na 3:0.