Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 11 de may. de 2024 · Sport 11 Maj 2024, 15:16. Bernard Berisha tregon klasin, sulmuesi shqiptar realizon gol dhe asist në kampionatin rus (Video) Shkruar nga Pamfleti. Akhmat Grozni triumfoi ndaj Krylja Sovetov në kuadër të javës së 28 të elitës së futbollit rus.

2. 10 de may. de 2024 · Kjo skuadër triumfoi në transfertë me rezultatin e pastër 2-0, ku protagonisti absolut ishte Bernard Berisha. Shqiptari i Kosovës, fillimisht asistoi te goli i Mohamed Konata në minutën e 45-të. Përveç kësaj, ai shënoi në minutën e 62-të një gol të bukur për të vulosur fitoren e Akhmat Groznit.

3. Hace 1 día · I rikthyer te Kosova, Bernard Berisha: Foda ka sjellë frymë të re, ndaj Nor... Emri/ Ja kush është 30-vjeçari që humbi jetën duke peshkuar ; Sezoni i parë te Interi, lojtari: Ky klub si familje, jam përshtatur në Mil... Po punonte në shtëpinë e tij, humb jetën 60-vjeçari. Dyshimet e para

5. 10 de may. de 2024 · Sinjali.com. 10 Maj 2024 17:25. Akhmat Grozny ka regjistruar fitore ndaj Krylya Sovetov, në kuadër të javës së 28-të në Premierligën e Rusisë. Akhmat Grozny triumfoi në udhëtim me rezultatin e pastër 0:2. Bernard Berisha kontribuoi me një asistim edhe një gol në fitoren e skuadrës së tij.

6. 10 de may. de 2024 · Mohamed Konate Gamid Agalarov. Vladislav Shitov Pavel Popov. Amar Rahmanovic Vladimir Sychevoy. 85'. Fernando Costanza Dmytro Ivanisenya. 91'. Krylya Sovetov Samara FK Akhmat. Krylya Sovetov Samara 0 - 2 FK Akhmat. Check out detailed player statistic, goals, assists, key passes, xG, shot map, xGplot.

7. Hace 4 horas · Kosovo Predicted XI (4-2-3-1): Arijanet Muric; Mergim Vojvoda, Amir Rrahmani, Fidan Aliti, Leart Paqarada; Blendi Idrizi, Valon Berisha; Erdon Zhegrova, Lindon Emërllahu, Bernard Berisha; Vedat ...