Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 4 días · Andrija Živković / Izvor: MN Press. Srpski fudbalski reprezentativac Andrija Živković uspešno je priveo kraju sezonu, sa ekipom PAOK-a osvojio je titulu prvaka Grčke i sada će potpisati ugovor života. On će da stane na "ludi kamen" sa svojom izabranicom Grkinjom Elizabetom Ikonomu.

2. 15 de may. de 2024 · Veliki junak solunskih crno-belih bio je Andrija Živković, strelac dva gola i asistent kod jednog! Srpski reprezentativac igra sezonu iz snova i još jednom je potvrdio da je ove godine ključni igrač kada je to najbitnije!

3. 15 de may. de 2024 · Srpski reprezentativac sa dva gola i asistencijom doneo je trijumf PAOK-u nad Panatinaikosom 4:1 i kolo pre kraja grčkog prvenstva odveo ga na vrh. PAOK je iskoristio poraz dosadašnjeg lidera AEK -a na travi Olimpijakosa 2:0, pa sada pred solunski derbi sa Arisom ima dva boda više od Žuto-crnih.

4. sport.srpskainfo.com › foto-slavlje-u-solunu-andrija-zivkovic-osvojio-titulu-sa-paokAndrija Živković osvojio titulu sa PAOK-om

19 de may. de 2024 · Andrija Živković osvojio titulu sa PAOK-om. (FOTO) SLAVLJE U SOLUNU Andrija Živković osvojio titulu sa PAOK. PAOK je četvrti put u istoriji šampion Grčke! Do titule su stigli pobjedom nad velikim gradskim rivalom Arisom i to na njegovom terenu s 2:1. Autor: Srpskainfo. 19.Maj,2024. 21:55. X.

5. 15 de may. de 2024 · With matches coming in thick & fast in the 🇬🇷 league, Andrija Živković (27) was rested today. Came on in the 66th min & changed the course of yet another big match with 2 goals & a beautiful assist. 19G + 13A now! PAOK je poveo u 37. minutu golom Taisona, a na poluvremenu je rezultat bio 1:0 u korist domaćina.

6. 16 de may. de 2024 · Srpski reprezentativac Andrija Živković postigao je dva gola i upisao asistenciju u još jednom derbiju grčkog prvenstva i pogurao svoj tim na prvo mesto. Izvor: B92.Sport. Autor: B92.sport....