Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 12 de may. de 2024 · U Puli je ove nedjelje konačno od prve minute startao i Ivan Perišić. Dugo se legendarni hrvatski reprezentativac i jedan od naših najvećih igrača u povijesti mučio s ozljedom koljena. Skupljao je minute od onih velikih derbija s Dinamom prije nekoliko tjedana, ne bi li konačno na stadionu Aldo Drosina počeo u udarnih 11 ...

2. 13 de may. de 2024 · Ivan Perišić zabio je svoj prvi pogodak za Hajduk otkad se na zimu vratio u splitski klub nakon 18 godina igranja u inozemstvu.

3. 12 de may. de 2024 · Ivan Perišić po prvi put od povratka u Hajduk dobio je priliku od prve minute. Hajduk ove nedjelje gostuje u Puli kod Istre 1961. Domaćini su imali vodstvo sa samog početka utakmice. Gol je zabio Lawal u četvrtoj minuti. Isti igrač zabio je i u desetoj minuti, ali gol je poništen zbog zaleđa. >> MAXSport – najbolje od ...

4. 12 de may. de 2024 · Ivan Perišić odapeo je ljevicom s 12-13 metara iz voleja i pogodio suprotnu malu mrežicu za oduševljenje Aldo Drosine. Uopće nije slavio gol!

5. 12 de may. de 2024 · Nogomet. Pogledajte prvijenac Ivana Perišića u dresu Hajduka. Zadnja promjena: 2024/05/12 at 8:06 PM. Kristijan K 1 minuta čitanja. Podijeli. Foto: HNK Hajduk Split. Nogometaši Istre 1961 i Hajduka u ovom trenutku igraju posljednji susret 34. kola SuperSport HNL-a, a rezultat nakon prvog dijela je 1:1.

6. 8 de may. de 2024 · Ivan Perišić se nije pozdravio sa Torcidom nakon poraza od Varaždina. To je bio okidač srbijanskim medijima da u eter puste vijest koja se uopšte neće dopasti navijačima Hajduka koji su i sami u neizvjesnosti. Perišić je zimus stigao u Hajduk.

7. 13 de may. de 2024 · Ivan Perišić je u susretu 34. kola SuperSport HNL-a zabio prvi gol u karijeri za Hajduk. Igrala se 42. minuta kad je Diallo glavom vratio loptu Perišiću koji je stajao na rubu 16 metara, a onda je hrvatski reprezentativac fantastičnim volejom zabio u suprotni kut, piše Index.