Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 6 de may. de 2024 · Srpski fudbaler Dušan Tadić postigao je gol sa penala u porazu Febnerbahčea na gostovanju Olimpijakosu (2:3) u prvom meču četvrtfinala Lige konferencija, dok su Viktorija iz Plzenja i Fjorentina odigrali 0:0.

2. Hace 1 día · Okosnica tima ostaje ista - Dušan Tadić, Aleksandar Mitrović, Dušan Vlahović, Sergej Milinković-Savić, Aleksandar Pavlović, Stefan Veljković, Nikola Milenković, a Stojković računa i na ...

3. Hace 3 días · Dušan Tadić protiv Istanbulspora. "Lavovim" je i bod bio dovoljan da odbrani titulu prvaka države, ali oni nisu ništa hteli da prepuste slučaju već su golovima dvostrukog strelca Maura Ikardija u 29. i 51. i Berkana Kutlua u 53. minutu vodili sa 3:0 i rešili sve dileme. Ekipa iz Konje je pogotkom Luka Pripa u 78. minutu samo smanjili ...

4. 1 de may. de 2024 · 01.05.2024. 12:37. Piše: Srbija Danas. Dušan Tadić / Izvor: MN Press. Fudbaler Fenerbahčea i kapiten Srbije Dušan Tadić izjavio je danas da je Nacionalni stadion neophodan reprezentaciji Srbije i dodao da je izuzetno srećan što je počela realizacija ovog projekta.

5. 19 de may. de 2024 · Dušan Tadić is 35-years-old, born on 20 November 1988, and is a both-footed professional football player from Serbia. Born in Bačka Topola, Dušan Tadić has also played in KNVB Beker for Ajax, in Premier League for Southampton, in KNVB Beker for Twente, in Eredivisie for Groningen and in UEFA Europa League for Vojvodina.

6. Hace 3 días · Dušan Tadić, kapiten reprezentacije Srbije, upisao je gol i asistenciju za Fenerbahče u meču protiv Istanbulspora, ali ni njegova partija, a ni ubedljiva pobeda od 6:0 nisu bili dovoljni da spreče Galatasaraj da osvoji prvenstvo Turske. Navijači Fenera bili su ljuti, najviše čini se na Alija Koča, predsednika kluba.

7. 6 de may. de 2024 · Jedan od glavnih krivaca za Fenerove prosute bodove u Konji bio je kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić, koji je u 21. minutu utakmice propustio zicer. yav real’e atıyon konya’ya niye atamıyon tadic pic.twitter.com/ZptGiqlEiC. — Okocha (@OkochaBey) May 6, 2024.