Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 18 horas · Srpski reprezentativac Nikola Milenković bio je u toj grupi igrača koji su doživeli neprijatnost od najvijača, a kako prenosi italijanski mediji srpskog štoperu je protiv Atalante bio verovatno i pslednji meč u dresu Fiorentine. Sezonu su "ljubičasti" završili na osmom mestu sa 60 bodova.

2. Hace 5 días · Tako je Nikola Milenković ponovo ostao praznih šaka, baš kao i prošle godine u finalu istog takmičenja, kada je Fiorentina pala u finalu pred Vest Hemom (2:1). Fiorentina je bila opasniji i Tri minuta trajala je VAR provera kod pogotka El Kabija, gledalo se da li je sjajni napadač bio u ofsajdu, ali su iz VAR sobe poručili da je sve regularno i slavlje u Atini moglo je da počne.

3. Hace 5 días · UŽIVO Milenković je kapiten – hoćemo li gledati penale u finalu?. Na "OPAP areni" u Atini se za trofej Lige konferencije bore Olimpijakos i Fiorentina, a posle 90 minuta nije bilo golova, pa ...

4. 8 de may. de 2024 · Kakva ludnica u Bačkoj Topoli! TSC napunio mrežu rivala, pa umalo prosuo sve u trileru od sedam golova: Sada su na samo dva boda od Partizana. Fudbaleri Fiorentine igraće u finalu Lige konferencija, pošto su u revanšu odigrali 1:1 u gostima protiv Klub Briža i tako odbranili pobedu od 3:2 iz prvog meča.

5. 8 de may. de 2024 · Nikola Milenković foto: Profimedia. Fiorentina je od tog momenta preuzela inicijativu, a već tri minuta kasnije je Gonzalez na drugoj strani imao priliku, šutirao je, ali je Minjole odbranio. Najbolju priliku je „Viola“ imala u 35. minutu. Kuame je fantastično zahvatio poluvolej, ali je pogodio prečku.

6. Hace 18 horas · Pristalice "viole" su postrojili ekipu, a među njima bio je i Nikola Milenković koji nije ulazio u igru. Confronto tra gli ultras della #Fiorentina e i giocatori viola (col capitano Biraghi in testa) al termine dell’ultima gara stagionale a Bergamo.

7. 10 de may. de 2024 · никола миленковић, никола миленковић фиорентина, фиорентина клуб бриж, фиорентина клуб бриж лига конференција, nikola milenkovic, nikola milenkovic fiorentina, fiorentina klub briz, fiorentina klub briz liga konferencija