Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. 18 de jun. de 2024 · Ilie Dumitrescu a fost impresionat de Andrei Rațiu, Dennis Man, Răzvan Marin și Nicolae Stanciu ”I-am lăsat să iasă puțin cu mingea și am fost foarte acoperiți pe posturi și în zonele unde ei voiau să dezvolte atacul. Nu le-am dat spații și nu au putut juca deloc între linii. Mi-a placut cuplul de fundasi centrali astăzi.

2. 21 de jun. de 2024 · Ilie Dumitrescu (55 de ani), fostul mare internațional român, a fost provocat de publicația belgiană Walfoot să analizeze victoria tricolorilor cu Ucraina, 3-0, dar și confruntarea cu Belgia. Totodată, acesta a făcut și paralela între Gică Hagi (59 de ani) și Kevin De Bruyne (32 de ani), starul de acum al ”Dracilor Roșii”.

3. 2 de jul. de 2024 · Ilie Dumitrescu FOTO DigiSport.ro Naţionala României a părăsit Campionatul European de fotbal - EURO 2024, găzduit de Germania, după ce a fost învinsă de echipa Olandei cu scorul de 3-0 (1-0), marţi seara, pe Football Arena din Munchen, în optimile de finală.

4. 22 de jun. de 2024 · România – Belgia, la EURO 2024 | Ilie Dumitrescu, în presa belgiană: „Are ce trebuie să-i rănească” ”Nu vei găsi pe nimeni în România care să subestimeze Belgia pentru că a pierdut acel prim meci (n.r.: 0-1 cu Slovacia). Nu am dubii despre această generație.

5. 17 de jun. de 2024 · Ilie Dumitrescu, fost mare internațional român, a comentat golul înscris de Nicolae Stanciu în meciul România - Ucraina, desfășurat în cadrul EURO 2024. La pauza meciului, Dumitrescu a lăudat evoluția solidă a echipei și a subliniat performanța lui Stanciu. „Am făcut o repriză excelentă tactic.

6. 14 de jun. de 2024 · Ilie Dumitrescu ştie de ce Edi Iordănescu nu a semnat prelungirea contractului cu FRF ”Nu ne arată o problemă, dar e un subiect delicat. Vorbim de un contract pe patru ani. Selecționerul își apără colaboratorii, pentru că pe zona lui e foarte clar, din ce am înțeles.

7. Hace 2 días · Ilie Dumitrescu a fost prezent în cadrul emisiunii Fotbal European, la o zi distanță după ce meciurile din sferturile de finală s-au sfârșit. Fostul mare internațional a analizat parcursul formațiilor de la Campionatul European, iar acesta consideră că Turcia a fost surpriza plăcută a competiției.