Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Jeszcze niżej, bo na szóstej pozycji znajdował się Aleksander Zniszczoł (97,5 metra). A tuż za nim był powracający do skakania po przerwie spowodowanej zabiegiem Piotr Żyła (97 metrów).

2. Hace 1 día · Na szóstej pozycji sklasyfikowani zostali ex aequo Kacper Juroszek (97,5 m) i Aleksander Zniszczoł (97,5 m). Ósmy był powracający po kontuzji Piotr Żyła (97 m), dziewiąty Jakub Wolny (96,5 m), z kolei dziesiąty Mateusz Gruszka (95,5 m). Pierwszą serię zawodów przeprowadzono w całości z 22. belki startowej. WYNIKI KONKURSU:

3. Hace 1 día · Aleksander Zniszczoł 97,5 m i 93,5 m (240,2 pkt) 10. Łukasz Łukaszczyk 95 m i 97 m (235,8 pkt) 10. Andrzej Stękała 92,5 m i 99 m (235,8 pkt) Czy lubisz skoki narciarskie?

4. Hace 1 día · Nastolatek mistrzem Polski w skokach. Niespodziewanie letnim mistrzem Polski w skokach narciarskich został Klemens Joniak. 19-letni zawodnik, reprezentujący LKS Poroniec Poronin, wyprzedził znacznie bardziej doświadczonych zawodników, w tym broniącego tytułu Dawida Kubackiego. Joniak został najmłodszym mistrzem kraju od 1998 roku.

5. Hace 1 día · Na najniższym stopniu podium stanął Dawid Kubacki (dwa razy po 98,5 m), a kolejne miejsca zajęli Kacper Juroszek (97,5 i 99 m), Maciej Kot (102 i 94,5 m) oraz Piotr Żyła (97 i 97,5 m). Czołową dziesiątkę uzupełnili Tomasz Pilch, Tymoteusz Amilkiewicz, Aleksander Zniszczoł, Andrzej Stękała i Łukasz Łukaszczyk.

6. Hace 1 día · 19-letni Klemens Joniak sensacyjnie zdobył złoty medal podczas letnich mistrzostw Polski w skokach narciarskich, które rozegrano na Średniej Krokwi w Zakopanem. Srebro wywalczył Paweł Wąsek, a brąz padł łupem Dawida Kubackiego.

7. Hace 1 día · Sensacja w Letnich Mistrzostwach Polski w skokach narciarskich! 19-letni Klemens Joniak oddał dwa rewelacyjne skoki i wywalczył swój pierwszy tytuł indywidualnego mistrza Polski na Średniej Krokwi w Zakopanem! Dobrze spisała się też rewelacja Letniego Grand Prix, Paweł Wąsek. Podium uzupełnił Dawid Kubacki. Na liście startowej zabrakło jednego głośnego nazwiska.