Bruno Petković
    Buscar sólo Bruno Petkovic

Resultado de búsqueda

1. Hace 1 día · Bruno Petković je najbolji igrač HNL-a. Možda to statistički i ne izgleda tako, ali riječ o igraču koji je u stanju preokrenuti meč jednim potezom. Pokazao je to u direktnim duelima za titulu protiv Rijeke na Rujevici i Hajduka na Poljudu. Nije poznato da li će Petković i sljedeće sezone ...

2. Hace 2 horas · Treći pogodak Dinama stigao je nakon posebno lijepe akcije. Bruno Petković fantastično je asistirao za pogodak Marku Bulatu, sve je odrađeno apsolutno savršeno i Dinamo je pobjegao na velikih 3:0...

3. Hace 1 día · Rujevica je rasprodana, a navijači su željni novog spektakla, nalik onome kakav je bio viđen prije tri tjedna u prvenstvenoj utakmici koju je Dinamo preokrenuo u posljednjih petnaestak minuta. Tada su Bruno Petković i Arber Hoxha odveli titulu prema Zagrebu i preoteli Rijeci "pole position" u šampionskoj utrci.

4. Hace 1 día · Bruno Petković je sjajan igrač, ali može i bolje. Igrat će za reprezentaciju još bolje, očekujemo od njega još bolje rezultate, zaslužuje biti jedan od najboljih igrača u reprezentaciji. Financijska situacija? “Morat ćemo prodavati, sigurno. Ali ćemo i pokušati zadržati kostur ekipe. Trener? Stao sam uz njega kad nije bilo dobro.

5. Hace 1 día · Između ta dva pogotka tresla se i domaća vratnica, naciljao ju je Bruno Petković. ... Sjajnu asistenciju je poslao Petković, a Marko Bulat je zabio za 3-0. U sudačkoj nadoknadi Rijeka je ipak zabila počasni pogodak. Vrlo lijepo je u 92. minuti iz slobodnog udarca konačni rezultat postavio Toni Fruk.

6. Hace 1 día · Dinamov prvi gol pao je kada je Bruno Petković napravio ono što napravi toliko puta – spusti se po loptu i za sobom odvuče igrača. U rupu u riječkoj obrani uskočio je Arber Hoxha s lijevog boka, proslijedio za Petra Sučića i priči je bio kraj.

7. Hace 1 día · Nakon lijepe akcije gosti iz Zagreba su poveli u 28. minuti kada je Petar Sučić pogodio suprotni kut. U 42. minuti Dinamo je povećao prednost kada je precizan s vrha šesnaesterca bio Martin Baturina. Između ta dva pogotka tresla se i domaća vratnica, naciljao ju je Bruno Petković.