Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 11 horas · Konrad Laimer celebrated a 2-1 (2-1)win with the Austrian national team against Serbia on Tuesday evening. The FC Bayern all-rounder came off the bench in the 43rd minute of the friendly at the Ernst-Happel-Stadion in Vienna and helped to seal victory for the Austrians. Patrick Wimmer (10th minute) and Christoph Baumgartner (13') had given Austria an early lead, before Strahinja Pavlović (35 ...

2. Hace 11 horas · Štoper Uroš Spajić na desnoj, takođe, centralni bek Strahinja Pavlović na levoj strani – to je bio već ozbiljan harakiri stručnog štaba srpskog tima! AP Photo/Matthias Schrader. Startno iznenađenje brzo se pretvorilo u košmarnu noć. Očekivano, jer je Stojković definitivno potpisao kapitulaciju i pre početka utakmice.

3. Hace 1 día · Fudbalska reprezentacija Srbije doživela je poraz od Austrije rezultatom 1:2, u prijateljskoj utakmici odigranoj u Beču.. Domaća ekipa postigla je dva brza gola, dok je jedini strelac za Srbiju bio Strahinja Pavlović.Bio je to njegov četvrti pogodak u nacionalnom timu, a nakon meča, štoper Salcburga je izneo svoje utiske o porazu Piksijevog tima i pripremama za Evropsko prvenstvo.

4. Hace 11 horas · Strahinja Pavlović, strelac jedinog gola za Srbiju protiv Austrije (2:1) u pripremnoj utakmici za Evropsko prvenstvo, izjavio je posle meča da je večerašnji rival lako stvarao šanse posle presinga. – Pre svega, mislim da smo u drugom poluvremenu izgledali jako dobro.

5. Hace 1 día · Strelac jedinog gola Strahinja Pavlović navodi da su igračli znali da je presing najveće oružje Austrije, ali da nisu odgovorili na ternu kako je trebalo. Najbitnije je da smo imali jaku proveru protiv organizovane ekipe, rekao je kapiten repreznetacije Srbije Dušan Tadić nakon poraza od Austrije rezultatom 2:1 , u prvoj od dve pripremne utakmice uoči početka Evropskog prvenstva.

6. Hace 11 horas · Srbi su pogodak zabili iz svoje jedine prilike na utakmici, precizan je bio Strahinja Pavlović, a zanimljivo je istaknuti da im je ovo bio jedini pokušaj udarca u okvir gola. Nakon poraza od Rusije, pa minimalne pobjede protiv Kipra, susjedi su kiksali protiv Austrije.

7. Hace 1 día · Ali zato jeste Strahinja Pavlović, najbolji igrač reprezentacije Srbije, kako u odbrani, tako i u napadu. Energija sa kojim je i ove večeri nosio dres sa nacionalnim grbom "nagradila" ga je u ...