Yahoo Search Búsqueda en la Web

Resultado de búsqueda

1. Hace 18 horas · Iga Świątek gra dalej. Druga odsłona gry rozpoczęła się bardziej wyrównanie. Można rzec, że większość tego seta to była wymiana “cios za cios”. Amerykanka trzykrotnie obejmowała prowadzenie i za każdym razem nasza tenisistka potrafiła odrobić straty. Po 23 minutach drugiego seta mieliśmy remis 3:3.

2. Hace 18 horas · Iga Świątek drugiego lipca rozpocznie swoje zmagania na wielkoszlemowym Wimbledonie. Polka w pierwszym meczu zmierzy się z Sofią Kenin, a chwilę przed tą rywalizacją wzięła udział w zabawie zaproponowanej przez organizatorów turnieju w Londynie. "Wybór idealnego gracza jest trudny" — napisano w opisie do opublikowanego w sieci nagrania.

3. Hace 18 horas · Iga Świątek awansuje do kolejnej rundy Wimbledonu. Iga Świątek ostatecznie wygrała z Sofią Kenin 2:0 (6:3, 6:4) i awansowała do kolejnej rundy Wimbledonu. Z pewnością starcie to nie należało do najłatwiejszych, jednak raszynianka odważnie stawiła czoła wyzwaniu.

4. Hace 18 horas · Zaskakujące doniesienia tuż przed meczem. Iga Świątek może uratować Sabalenkę. Zaskakujące doniesienia tuż przed meczem. fot. TIZIANA FABI/AFP/East News. Iga Świątek już we wtorek rozpoczyna zmagania w Wimbledonie. Tuż przed jej pierwszym spotkaniem, docierają niespodziewane informacje. Okazuję się, że Polka może znacząco ...

5. Hace 18 horas · Iga Świątek rozpoczyna udział na Wimbledonie. W meczu I rundy liderka światowego rankingu zmierzy się z Amerykanką Sofią Kenin (WTA 48). Początek spotkania tuż po godzinie 18:00 ...

6. Hace 18 horas · Poznanianka powalczy z dwukrotną półfinalistką tego turnieju – Eliną Switoliną. Magdalena Fręch zmierzy się Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Kronika24.pl - TYLKO najważniejsze informacje z Polski i ze świata! Iga Świątek na inaugurację Wimbledonu pokonała Amerykankę Sofię Kenin 6:3, 6:4. Sofia to była mistrzyni Australian Open.